Unique Focusing Experience

Telefonunun ekran kilidinde kaldığı dakikaları
sosyal faydaya dönüştür.

Gün içerisinde telefonunu kullanmadığın her dakikayı sosyal fayda sağlayan dernek, vakıf ve stk'ların kampanyalarına bağışlayabilirsin.

Focus

Pupa Coin kazandıran odaklanma deneyimi sayesinde yaptığın işi verimli hale getirmene yardımcı olur.

Earn PupaCoin

Odaklandığında, sürpriz kutusu açtığında ve telefonundan uzakta kaldığında bol bol PupaCoin kazanırsınız.

Bağış Yap

Kazandığın PupaCoin'leri ya da telefonundan uzakta geçirdiğin dakikalarını bağışlayarak sosyal faydaya dönüşmesini sağlayabilirsin.

Generate Report

Yaptığın seansların raporlarını etiket verilerine ve kelebek tercihine göre raporlarını görüntüle, motivasyonun artsın.

The Statistics

Some important statistic information prepared for you.

We give importance to evaluate and interpret our application according to latest updates.

500Thousand+

Total Downloads

100Thousand+

Aylık Aktif Kullanıcı

15Million+

Successful Session

10Million+

Dakika Bağışı

Usage Tips

Focused Pupa sizi nasıl motive ediyor?

1

Dakikalarını Bağışla!

Telefonundan uzakta geçirdiğin dakikalarını sosyal fayda sağlayan kampanyalara bağışla, dakikalarını iyiliğe dönüştür!

2

Arkadaşlarınla Birlikte Odaklan

Uygulamaya arkadaşlarını davet et, seans başlatırken senin odaklandığını bilmesini istediğin arkadaşını seç ve birlikte odaklanmanın keyfini çıkar.

3

Sürpriz Kutusu Aç, PupaCoin Kazan!

Uygulama, bildirimleri açık olan tüm kullanıcılara günlük Sürpriz Kutusu açma hakkı tanınmaktadır. Her gün sürpriz kutusu açıp bol bol PupaCoin kazan!

4

Arkadaşlarını Davet Et

Uygulamaya davet ettiğin her arkadaşın kayıt oluşturduğu anda 40 PupaCoin kazanırsın. Davet kodun ile kayıt olan arkadaşının ilk 1 hafta boyunca yaptığı başarılı seanslarından elde ettiği dakika kazanımı kadar sen de PupaCoin kazanırsın.

5

Çekilişlere Katıl!

Kendini şanslı hissettiğin zamanlarda çekilişlere katıl ve motive edici birçok ürün ve hizmet arasından dilediğini kazanma şansı yakala!

Ücretsiz İndir

Google Play ve App Store download now.

Daha iyi bir odaklanma deneyimi yaşamak ve gereksiz telefon kullanımızı azaltmak en güncel uygulama sürümünü hemen indir!

Would you like to learn more?

Find Out
Our Team

We continue to develop our application by keeping the user experience in the foreground.

Our most important advantage is our experienced team, who developed our application by considering the feedback from the users.

Frequently asked Questions

Things to know about Focused Pupa

You can send us your questions about our app by sending an email to [email protected] or by downloading the app and sending it to us via the contact section in the app.

Facused Pupa'yı ücretsiz olarak indirebilir ve ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz PupaCoin'ler ile NFT kelebeklerin kilidini açabilir ya da çekilişlere ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz.
Uygulamamızda her kullanıcının kendisine özel bir davet kodu vardır. Arkadaşların ile birlikte kullanmanı sağlayabilmek için davet sistemi üzerinden DİLEDİĞİN KADAR arkadaşını uygulamamızı kullanmaya davet etmen mümkün. Davet ettiğin her arkadaşın için 40 PupaCoin kazanırsın. Üstelik davet ettiğin arkadaşın 1 hafta boyunca yapmış olduğu başarılı odaklanma dakikaları kadar ekstra PupaCoin kazanırsın.
Focused Pupa; kullanıcılarını daha az telefon kullanmaya ve ekran sürelerini azaltmaya teşvik eder. Focused Pupa aracılığı ile telefondan uzakta geçirdiğiniz dakikaları sosyal fayda sağlayan bir projeye bağışlayabilirsiniz.
We keep your personal data securely on our dedicated servers. In addition, we regularly report which of your data is stored within our application within the scope of KVKK and according to which criteria they are used.
User Comments

Some user comments about the app

Here are a few comments we have chosen for you from some of our users who have experienced the unique focus of our application.

Blog Yazılarımız

en_USEnglish